Užsiėmimai

Joga Nidra užsiėmimai tai vedama kelionė į atsipalaidavimą, kurios metu praktikuojančiojo kūnas, protas ir emocijos palengva išlaisvinamos nuo susikaupusių įtampų. Tai nuoseklus pasakojimas, tarytum instrukcija, kurios reikia klausytis ir leistis būti vedamam gilaus atsipalaidavimo link.

Joga Nidros praktikos gali būti įvarių rūšių. Skirtingų praktikų metu daugiau dėmesio gali būti skiriama kūno pojūčiams, įvairiems vaizdiniams ar išgyvenimams, susitelkimui į save, pasitikėjimui, asmeninių tikslų įtvirtinimui ar geros savijautos atstatymui.

Paprastai Joga Nidra užsiėmimai vyksta užsimerkus ir gulint, nes tokiu būdu lengviausia atpalaiduoti visą kūną. Užsiėmimo metu reikėtų nejudėti, todėl praktikai būtina pasirinkti patogią vietą, kurioje galėtumėte ramiai ir niekieno netrukdomai išbūti visą užsiėmimo laiką.

Kadangi vienas užsiėmimas trunka apie valandą, ilgesnį laiką nejudant kūnas gali atvėsti, todėl prieš praktiką patartina apsimauti kojines, apsirengti megztinį ar užsikloti šiltu užklotu. Jei reikia, tam, kad nenuspaustų galvos, po ja galite pasidėti minkštą pagalvėlę. Jei jaučiate įtampą nugaros srityje, po keliais taip pat galite pasidėti pagalvę ar susuktą audinį tam, kad nugara gulint atsipalaiduotų.

Atvykę į Joga Nidros studiją minkštą kilimėlį ir užklotą gausite prieš užsiėmimą. Praktikuodami nuotoliniu būdu galite naudotis savo jogos kilimėliu arba rinktis praktiką lovoje. Svarbu, kad jaustumėtės patogiai, galėtumėte susitelkti į balsą, kuris jus ves Joga Nidros praktikos metu, tačiau neužmigti.

Joga Nidros užsiėmimo pabaigoje skiriama laiko sugrįžti į įprastą būdravimo būseną, aptarti praktikos metu patirtus įspūdžius, pojūčius ir tai, ką jie reiškia.

Daugiau informacijos apie artimiausių užsiėmimų laiką, vietą ir kainas galite sužinoti registracijos skiltyje.